Salon drzwi i okien

Firma powstała w lutym 2004 roku.  W kwietniu 2004 r. powstał Salon Sprzedaży w Toruniu, przy ul. Sienkiewicza 17. Firma uzyskała autoryzację producentów stolarki okiennej z PCV w systemie VEKA: firmy BROKAT z Kołobrzegu oraz stolarki drewnianej: firmy EKODREW z Włocławka. Od samego początku wiązaliśmy się z producentami stolarki o dużym potencjale i stale rosnącym udziale w rynku ogólnopolskim, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, wysoką jakość oferowanych rozwiązań oraz skalę produkcji są w stanie zapewnić Klientom ofertę atrakcyjną i idealnie dopasowaną do potrzeb.

W 2005 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż i montaż konstrukcji aluminiowych, drzwi zewnętrznych, drzwi i ścianek przeciwpożarowych, ścianek i drzwi aluminiowych wewnętrznych oraz systemów słupowo-ryglowych (fasadowych) i ścianek całoszklanych.

W połowie 2006 roku zespół handlowców i montażystów przeszedł cykl szkoleń firmy OKNOPLAST–KRAKÓW w celu uzyskania statusu Wyłącznego Partnera na region dawnego województwa toruńskiego. Uzyskanie przez 2M statusu Partnera dało nam możliwość oferowania naszym Klientom stolarki najwyższej jakości oraz atrakcyjnych warunków współpracy w zakresie dostaw i montażu stolarki produkowanej przez niekwestionowanego lidera jakościowego w branży okiennej – OKNOPLAST-Kraków.

W 2007 roku wprowadziliśmy do sprzedaży niezwykłej urody autorski i opatentowany na wyłączność Oknoplast - profil PLATINIUM o zaokrąglonym skrzydle - zaprojektowany przez włoskiego projektanta Ermanno Bencivengę.

pobrane

Od 2010 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, mamy w swojej ofercie najcieplejsze okna WINERGETIC i WINERGETIC PREMIUM z potrójnymi i poczwórnymi szybami o współczynniku U=0,3, o głębokości zabudowy 82mm – cechujące się najniższym dostępnym na rynku współczynniku utraty ciepła. Okna te spełniają wymogi budynków pasywnych, a ich parametry potwierdzone są certyfikatem renomowanego instytutu IFT Rosenheim, posiadają innowacyjne wzmocnienie termiczne SpaceBlock i autorski zaokrąglony na zewnątrz kształt profilu. W zakresie stolarki drewnianej od 2007 roku współpracujemy z firmą RUMIŃSKI z Wąbrzeźna, producentem stolarki okiennej i drzwiowej w systemie DJ68 i DJ78.

Firma RUMIŃSKI specjalizuje się w produkcji okien i drzwi spełniających wymogi Miejskiego Konserwatora Zabytków w Toruniu (okna zabytkowe, kopie zdobień, produkcja okien skrzynkowych, okien otwieranych na zewnątrz itp.). W ciągu 5 lat zrealizowaliśmy dostawy i montaż okien drewnianych pod nadzorem MKZ w kilkudziesięciu kamienicach na toruńskiej starówce.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy i odwiedzenia Salonu Sprzedaży w Toruniu przy ulicy Sienkiewicza 17, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy oferowane rozwiązania i odpowiemy na każde zadane pytanie z dziedziny stolarki okiennej.